Traktorista, mechanik, opravář zemědělských strojů

3. 6. 2020 0 Comments

Web Odbytové družstvo ovoce Český ráj

Odbytové družstvo ovoce Český ráj vzniklo v roku 2007 sdružením pěstitelů ovoce v oblasti Českého ráje. Nyní družstvo disponuje prostřednictvím svých členů sady s rozlohou přibližně 600 ha. Do pracovního kolektivu hledáme vhodného kandidáta na pracovní pozici Traktorista, mechanik, opravář zemědělských strojů .

Náplň práce: Obsluha zemědelských a speciálních strojů v ovocných sadech v okresech Semily (obec Žernov), okres Mladá Boleslav (obec Horní Bousov), okres Jičín (obec Podkost) a okres Kolín (obec Choťovice). Práce s moderními stroji Class, Fendt (s průměrným stářím do 2 let). Provádění běžných oprav a údržby zemědělských strojů.

Požadavky:
– ŘP sk. B a T
– strojní průkaz nebo svářečský průkaz (výhodou)
– časová flexibilita – práce v režimu krátký/dlouhý týden
– odpovědný přístup k práci – praxe (výhodou)

Nabízíme:
– ohodnocení dle reálně odvedené práce 35 000 až 60 000,-HR měsíčně ( 40 000,-HR/měsíc při nájezdu cca 100 MTH)
– příspěvek na stravování, výhodný mobilní tarif
– zázemí stabilní společnosti – možnost příspěvku na ubytování 3500,- ( po zkušební době)

V případě Vašeho zájmu o námi nabízenou pracovní pozici, zašlete na e-mailovou adresu svůj strukturovaný životopis v českém jazyce spolu s motivačním dopisem, dotazníkem (k dispozici na stažení : https://csraj.jobs.cz/) a případnými přiloženými skeny certifikátů, referencí a ostatních dokumentů, pokud jimi disponujete.

Tagy: , , , , , , ,

Odešlete životopis nebo jakýkoli jiný relevantní soubor. Max. velikost souboru: 256 MB.