Brigádník na zahradní práce ve Výzkumném ústavu rostlinné výroby

4. 4. 2024 0 Comments

  • Brigáda
  • Praha - Ruzyně
  • Tato pozice byla obsazena
  • Telefon: 607 060 299

Výzkumný ústav rostlinné výroby v.v.i., Výzkumný tým 16: Sekundární metabolity rostlin v ochraně plodin

Nabízíme brigádu v areálu Výzkumného ústavu rostlinné výroby v Ruzyni. Potřebujeme pomoci se zahradnickými a fytotechnickými pracemi na experimentálních políčkách, ve sklenících, ale také na zahrádce doc. Romana Pavely, Ph.D. , kde se natáčí populární pořad Po lopatě.

Místo pracoviště:

  • Drnovská 507/73
  • 161 06 Praha 6 – Ruzyně

Pracovní poměr:

  • Brigáda

Smluvní vztah:

  • DPP

Vhodné pro:

  • Studenty, rodiče na mateřské či rodičovské

Zařazení:

  • Zahradník, fytotechnik

Pracovní náplň:

  • Příprava zahrádky na natáčení
  • Sázení
  • Pikýrování
  • Setí
  • Pletí
  • Sklízení zeleniny
  • Stříhání bylinek
  • Asistence při laboratorních a nádobových pokusech
  • Ošetřování porostů přírodními látkami
  • Příprava políček na pokusy
  • A další zahradní práce

O nás:

  • Jsme tým zabývající se využitím rostlinných látek v ochraně plodin proti chorobám a škůdcům.

Nabízíme:

  • Časově flexibilní pracovní dobu
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Přátelský kolektiv
  • Slušné finanční ohodnocení
  • Zkušenost s ekologickým pěstování zeleniny a bylinek
  • Odnést si část sklizené zeleniny či bylin domů
  • Možnost ubytování a obědů v areálu

Požadavky:

  • Ochotu a chuť se učit novým věcem
  • Spolehlivost a zodpovědnost
  • Pozitivní přístup k zahradním pracím
  • Zemědělské ani zahradnické vzdělání či praxe v oboru NENÍ podmínkou

Pracovní období:

  • Květen až listopad
  • Pro studenty je možnost brigády až o prázdninách

Tagy: ,