Agronom (zkušený i student/ absolvent VŠ)

24. 6. 2021 0 Comments

Web Zemědělská společnost Písková Lhota a.s.

Jsme zavedená česká společnost zabývající se investicemi do zemědělské půdy, její správou, ochranou a zhodnocováním. Pro naše investory, fyzické i právnické osoby, zajišťujeme péči o několik tisíc hektarů nejkvalitnější zemědělské půdy v ČR, zejména v Polabí, kde vlastníme a provozujeme farmu zaměřenou na rostlinnou výrobu hospodařící na 1.400 hektarech vlastní půdy.

Vzhledem k rozšiřování pěstebních ploch pro zeleninu a brambory a posilování dlouhodobé orientace na rostlinnou výrobu hledáme šikovného agronoma pro Zemědělskou společnost Písková Lhota a.s.

Nabízíme samostatnou, odbornou práci ve finančně stabilní společnosti se silným investorským zázemím, možnost podílet se na rozvojových plánech farmy a patřit k jejím klíčovým odborníkům.

Studenta posledního ročníku nebo čerstvého absolventa zaškolíme a poskytneme podporu při orientaci a adaptaci ve farmě.

Hlavní náplň práce:

  • Řízení agrotechnických operací na úseku brambor a zeleniny pod dohledem hlavního agronoma (aktuálně 120 hektarů, rychlý růst)
  • Příprava osevního postupu a výběr vhodných plodin a odrůd
  • Pravidelné sledování polí, včasné zjištění a řešení chorob a škůdců na porostech, plánování a koordinace agrochemických zásahů
  • Organizace polních prací, kontrola kvality provedené práce
  • Organizace sklizně plodin
  • Vedení a koordinace zaměstnanců

Požadujeme:

  • Vysokoškolské vzdělání v oboru (rostlinná produkce, výživa a ochrana rostlin, rostlinolékařství, hospodaření v zemědělství apod.)
  • Zájem o faremní hospodaření, ambice získat praktické zkušenosti a podílet se na rozvoji a zefektivňování pěstování zeleniny na jedné z nejkvalitnějších půd v ČR
  • Organizační dovednosti, pečlivost, spolehlivost
  • Řidičský průkaz skupiny B

Preferujeme plný úvazek (40 hodin týdně), po dohodě možnost začít i na částečný úvazek v rozsahu min. 20 hodin týdně.

Pokud Vás tato příležitost zaujala, zašlete nám prosím Váš životopis na petr.hanak@farma-polabi.cz nebo nám rovnou zavolejte na číslo 603 575 000.

Odešlete životopis nebo jakýkoli jiný relevantní soubor. Max. velikost souboru: 256 MB.