Operátor skleníku na Farmě Bezdínek

6. 5. 2020 0 Comments

Web Farma Bezdínek

Naše zelenina potřebuje tu nejlepší péči 24/7. Proto posilujeme své řady o šikovné kolegy na noční směnu.

Pracovní pozice: Operátor skleníku  – obsluha postřikovače

Noční práce

Náplň práce:

  • Preventivní činnost ve skleníku na produkci rajčat a okurek
  • Aplikace postřiků, míchání postřiků a hnojiv
  • Správná obsluha automatického postřikovače
  • Úzká spolupráce s vedoucími skleníku
  • Převážně noční práce v týmu
  • Výpomoc s pracemi ve skleníku – ošetřování rostlin

Požadujeme:

  • SŠ, SOU
  • Samostatnost, pečlivost, manuální zručnost
  • Týmovost, chuť do práce
  • Ochotu učit se novým věcem
  • Fyzickou zdatnost
  • Časovou flexibilitu

Nabízíme:

  • Trvalý pracovní poměr s 3měsíční zkušební dobou, možnost vyzkoušení na DPP
  • Motivační mzdové ohodnocení včetně všech zákonných příplatků
  • Školení
  • Příspěvek na stravování
  • Zvýhodněný nákup zeleniny
  • Práci v přátelském kolektivu

V případě zájmu kontaktujte Vendula Seberová , tel.: +420 702 251 358, vendula.seberova@farmabezdinek.cz

Děkujeme.

Tagy:

Odešlete životopis nebo jakýkoli jiný relevantní soubor. Max. velikost souboru: 256 MB.