Zahradník / zahradnice – vedoucí skupiny

22. 2. 2021 0 Comments

  • Plný úvazek
  • Makotřasy
  • Mzda: 25000 - 38000 Kč

Web Boušek s.r.o.

Zahrady jsou náš život

Zahradnická firma Boušek s.r.o. s dlouholetou tradicí přijme do svého realizačního týmu zahradníka/zahradnici – vedoucího realizačního týmu.

Působíme především v Praze a okolí.

Náplň práce:
• vedení realizační skupiny
• realizace zahrad
• údržba soukromé a veřejné zeleně
• práce se stroji a zahradní technikou: malotraktory, nakladač, rotační brány,…
• další zahradnické práce (zakládání trávníků, instalace závlahových systémů,…)

Požadujeme:
• schopnost organizace pracovního týmu
• komunikaci se zákazníky
• dobrou fyzickou kondici
• samostatnost a flexibilitu
• vzdělání min. SŠ v oboru
• min. 2 roky praxe v oboru především s realizacemi a údržbami zeleně
• čistý RT
• řidičský průkaz sk. B+E nutný

Nabízíme:
• práci na HPP
• dlouhodobou celoroční spolupráci
• adekvátní platové ohodnocení dle kvalit uchazeče
• odborné vzdělávání, kurzy a zvyšování kvalifikace
• zázemí stabilní firmy
• nástup možný ihned

Své životopisy zasílejte na email: abousek@bousekzahrady.cz

Tagy: , , , ,